ЛЬОТЧИК ВИНИЩУВАЧА МІГ-29 РОЗПОВІВ, ЯК ЗБИВ ДВА SHAHED ЗА ОДИН БОЙОВИЙ ВИЛІТ

ЛЬОТЧИК ВИНИЩУВАЧА МІГ-29 РОЗПОВІВ, ЯК ЗБИВ ДВА SHAHED ЗА ОДИН БОЙОВИЙ ВИЛІТ

Українському льотчику-винищувачу вдалося збити два ударні дрони Shahed за один бойовий виліт. Його історією 27 червня поділилася пресслужба повітряного командування “Захід”.Павло – льотчик Севастопольської бригади тактичної авіації повітряного командування “Захід”, пілот фронтового винищувача МіГ-29. Одне з його бойових завдань – робота в небі під час відбиття російських масованих комбінованих ракетно-авіаційних ударів.Того дня, за його словами, у нього було відчуття впевненості. Підіймався в небо з одного з оперативних аеродромів і перед польотом “привітався” з літаком, подумки сказав, що треба збити Shahed. Після того як льотчик знищив один ударний дрон, йому дали завдання на знищення ще однієї цілі.

“Тоді я знову сказав подумки своєму літаку: “Ми маємо з тобою зробити це, збити й другого”. І ми це зробили. Ніч була безсонна, але результативна для мене, і закінчилася спокійним ранком для українців, на яких були націлені ці два ворожі дрони”, – розповів Павло.


Коли це сталося, у пресслужбі не уточнили.

“Збивати малорозмірні й малошвидкісні ударні дрони не так просто, як здається, – розповідає льотчик. – Треба все ретельно прорахувати: швидкість літака, свої маневри в небі”.


Він зазначив, що українські льотчики багато тренувалися і тренуються, щоб ефективно боротися із Shahed. Окрім того, перемоги в небі потребують праці багатьох людей на землі.

“Техніки й інженери постійно підтримують літак готовим до бойового вильоту. Працюємо в режимі 24/7. Виявити ціль допомагають бойові розрахунки радіотехнічних підрозділів, зайти на неї – персонал пунктів наведення авіації. Це злагоджена робота великого колективу”, – пояснив пілот.

Залиште свій коментар