Ломаченко прокоментував перемогу нокаутом над Накатанi

Ломаченко прокоментував перемогу нокаутом над Накатанi

Колишній чемпіон світу за версіями WBC, WBA і WBO Василь Ломаченко (15-2, 11 КО) після перемоги над японським боксером Масайоші Накатані (19-2, 13 КО) залишився задоволений своїм виступом. Відразу після закінчення поєдинку українець дав невелике флеш-інтерв’ю, в якому поділився емоціями.Розповідаючи про бій із Накатані, Ломаченко заявив, що готовий до реваншу з Теофімо Лопесом.

«Я дуже радий, тому що повернувся на ринг перемогою. Я закінчив достроково. Моя стратегія спрацювала. Я переміг. Я знову в строю. Всі бачили, як я це зробив. Всі чекають реванш. Я думаю, що реванш із Лопесом обов’язково потрібно зробити. Якщо вони готові після свого поєдинку з Камбососом провести реванш, то ми готові. Це те, на що чекають люди», – сказав українець.


Масайоші доводилося бігати по рингу.

Ломаченко пояснив, як йому вдалося перемогти.

«У мене була стратегія працювати другим номером, оскільки антропометрія опонента не дозволяла бути першим у рингу. Я контролював своє плече і ніколи не давав йому різких рухів», – додав наш співвітчизник.


 
Ломаченко отримав криваве розсічення в дебюті.

Також Лома подякував своєму катмену Росу Анберу, який буквально врятував Василя після серйозного розсічення в дебюті бою.

«Відмінна робота. Він професіонал. Він допоміг мені перемогти», – зізнався Ломаченко.

Залиште свій коментар