Литва потрапила в «чорну» зону коронавірусу: що це означає

Литва потрапила в «чорну» зону коронавірусу: що це означає

Вся територія Литви опинилася у так званій «чорній» зоні по поширенню коронавірусу. Це сталося після того, як в Ігналінському муніципалітеті зафіксували зростання COVID-випадків.Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Delfi.

Зазначено, що така ситуація спостерігається в країні з неділі, 31 жовтня.


Однак, попри це в Ігналінському районі не щонайгірша епідеміологічна ситуація, там на 100 тисяч жителів за 14 днів припадає понад 509 випадків.

Вказано, що найгірші показники в Клайпеді — де припадає понад 2173 випадків на 100 тисяч жителів.


Водночас дані карти, що фіксує динаміку пандемії в країні, показує, свідчать, що у більшості муніципалітетів кількість нових випадків коронавірусу скорочується.

Відомо, що у Литві за останні два тижні на 100 тисяч населення припадає понад 1 449 COVID-заражень, а частка позитивних випробувань становить 15,1%.

Що означає «чорна» зона коронавірусу

У Литві система визначення колірної COVID-зони базується на кількості нових випадків та частці позитивних тестів на 100 тисяч населення за останні 14 днів.

Так, «чорну» зону в країні вводять у випадку, коли кількість нових заражень коронавірусом перевищує 500 на 100 тисяч жителів, а частка позитивних тестів за останні дні більш як 10%.

Литва потрапила в "чорну" зону коронавірусу: що це означає

Залиште свій коментар