Лікарі рятують легенду «Танців з зірками» Чапкіса, як він виглядав у молодості і яку трагедію пережив: «Геній!»

Лікарі рятують легенду «Танців з зірками» Чапкіса, як він виглядав у молодості і яку трагедію пережив: «Геній!»

Хореограф і народний артист України Григорій Чапкіс потрапив до лікарні з двосторонньою пневмонією. Яку трагедію пережив артист і чому так хвилюється заразЯк відомо, 90-річний Чапкіс, суддя проекту «Танці з зірками», потрапив до лікарні 21 грудня. І хоч тест на китайський вірус виявився негативним, однак, стан артиста викликає побоювання — його госпіталізували.

Чапкіс розповів в одному з інтерв’ю про умови в лікарні і про те, за кого сильно переживає.


«Я лежу в окремій палаті, в ортопедичному відділенні. Тут чиста зона, коронавірусу немає. Тільки що я був на УЗД. У мене підтвердили двостороннє запалення легенів. Лікарі не беруться стверджувати, що вірусу немає. Тому що у мене вік. У такій ситуації складно визначити, це запальний процес через вірус або через вік, — поділився Григорій Миколайович і додав. — Я побоююся, що міг заразити свою дружину. Це мене хвилює. Я взагалі найбільше зараз переживаю за свою дружину. Я ж пообіцяв зробити її щасливою, а тут такі проблеми».

Справа в тому, що хореограф вже втратив одну зі своїх колишніх дружин — Людмили Чапкіс не стало в 2006 році, тому не дивно, що артист побоюється нової трагедії.


Нагадаємо, Чапкіс одружився в 2020 році, наречена молодша за нього на 52 роки і її теж звуть Людмила, як і його першу дружину. Хореограф приховує кохану від очей публіки, однак, якось в інтерв’ю «Світському життю» зізнався, що «робитиме все, щоб дружина була щаслива».

Публіка хвилюється за стан здоров’я Чапкіса — подібний геній народжується раз на століття. Користувачі згадують заслуги Григорія Миколайовича і як він виглядав у молодості — забігаючи наперед, хореограф зберіг стрункий стан і бадьорість духу.

 

 

«Це взагалі круто, сама фішка що спина при цьому пряма, плечі на одному рівні, це дуже дуже складний елемент»; «Ох, молодець який! У його виконанні виглядає так легко, дійсно — літає над сценою!»; «Шедевр, здоров’я Григорію Миколайовичу», «Клас. Ось справжній чоловік. З нього тільки приклад брати. Гарний харизматичний живий … Ще й талант яких мало», «Чапкіс — геній», — коментують українці архівне відео з виступом танцюриста.

Залиште свій коментар