Лікарі розповіли, коли в Україні будуть вакцинувати дітей: але є одна умова

Лікарі розповіли, коли в Україні будуть вакцинувати дітей: але є одна умова

Щеплення від коронавірусу для дітей від 12 років можна буде зробити в Україні за рекомендацією лікаря або для виїзду за кордон. Вакцинацію запустять з наступного тижня.Про це «Сніданку з 1+1» розповів головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Кому буде доступна вакцинація

«Вакцинація дітей від 12 років доступна тільки за показаннями — або важкі соматичні захворювання, або певні гуманітарні речі, які пов’язані з виїздом за кордон або навчанням за кордоном», — розповів Кузін.


Головний санлікар повідомив, що є чіткий алгоритм, згідно з яким можна буде вакцинувати від коронавірусу підлітків. Щеплення не робитимуть усім бажаючим.

«Є чітка інструкція, алгоритм, як це треба робити — основа полягає в тому, що такій дитині має бути видано медичний висновок, і тільки з таким висновком вона повинна прийти в центр вакцинації. Або, якщо це навчання за кордоном, повинна бути довідка в довільній формі, яка оформляється педіатром», — додав Кузін.


Масової вакцинації дітей не буде

Відзначимо, що в Україні для щеплення підлітків буде використовуватися тільки вакцина Pfizer. Також у МОЗ додали, що зараз масова вакцинація дітей не передбачається.

Залиште свій коментар