Лікарі назвали симптоми коронавірусу, які з’являються після повного курсу вакцинації

Лікарі назвали симптоми коронавірусу, які з’являються після повного курсу вакцинації

Вакцинація від коронавірусу не виключає того, що людина не захворіє на небезпечне захворювання. Однак вакцина дозволить організму швидше впоратися з хворобою та уникнути важкого перебігу коронавірусу і серйозних ускладнень.Як пояснюють лікарі, люди з повним курсом вакцинації (дві дози) можуть заразитися коронавірусом, але хвороба може проявлятися інакше. Про це пише Medikforum.

Реакція на вакцини від коронавірусу у людей може бути різна і це залежить від багатьох факторів: віку, статі, приймання ліків, особливостей харчування, загального стану здоров’я, рівня стресу. У деяких людей організм буде в не в змозі виробити достатньої імунної відповіді на вакцину.


«Ви повинні знати, що можете заразитися коронавірусом після двох вакцин, і з більшою ймовірністю відчуєте себе «трохи застудженим», — відзначають фахівці.

Медики назвали основні симптоми коронавірусу у тих, хто отримав дві дози вакцини:


  • Головний біль
  • Нежить
  • Чхання
  • Біль в горлі
  • Втрата нюху або зниження нюху

А ось такі ознаки, як задишка і лихоманка у таких пацієнтів з’являються набагато рідше. І постійний кашель тепер також не є головною ознакою коронавірусу.

У пацієнтів з повним курсом вакцинації всі симптоми проявляються слабо, і найчастіше вони скаржилися лікарям на чхання і легкий головний біль.

Залиште свій коментар