Лікар розповів, скільки отримують медики COVID-відділеннях: це дуже мало

Лікар розповів, скільки отримують медики COVID-відділеннях: це дуже мало

Українські медики, які працюють цілодобово у відділеннях COVID-19, отримують 30 тисяч гривень зарплати. Їм доводиться бути на зв’язку цілодобово або в лікарні.Про це в програмі «Право на владу» розповів головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І. В. Мечникова Сергій Риженко.

Таку зарплату отримують медики з великим досвідом і щодня рятують важких пацієнтів. За словами Риженка, така зарплата за цей труд — це мало.


«В COVID-відділенні — десь 30 тисяч гривень з усіма добавками. Іноді 35 тисяч, якщо є категорії. Це заробітна плата людини, яка має досвід, яка щодня рятує найважчих пацієнтів. Вони, по суті, перебувають цілодобово або на телефоні, або у відділенні. І це дуже мало для того, щоб працювати в таких важких підрозділах», — повідомив Риженко.

Також він розповів, що інші лікарі, які не працюють з коронавірусом, отримують в три рази менше.


Нагадаємо, що раніше мер Києва Віталій Кличко говорив, що українські медики отримають доплати до зарплат.

«Хочу повідомити, що столичні лікарі, які працюють з пацієнтами з підозрою на коронавірус і з хворими Covid-19, отримали доплати до заробітної плати за роботу з 13 березня. Місто встановив їм доплату в розмірі дев’яти посадових окладів», — говорив голова столиці.

Залиште свій коментар