Лікар назвав новий специфічний симптом Covid-штаму «Дельта»

Лікар назвав новий специфічний симптом Covid-штаму «Дельта»

Новим симптомом лікар називає проблеми з травленням

Найбільш потужнішим за звичайний «китайський» коронавірус виявився штам «Дельта», який кожного дня набирає обертів і стає все небезпечнішим. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив головний лікар одного з діагностичних центрів Львова Тарас Жиравецький.


Зокрема, у пацієнтів приєднується бактерійна інфекція, яка не так легко піддається лікуванню навіть сильними антибактерійними препаратами і на 6-7 день захворювання.

За його словами, часто стан пацієнта є компенсованим і в один момент може різко погіршитися. Тому новим симптомом лікар називає проблеми з травленням. Також інколи пацієнти описують такий симптом, як біль у попереку чи м’язах.

Читайте також:   Індія зупиняє експорт препарату Covishield, яким вакцинують українців


Медик каже, що якщо хворим понад 35 років, то рясне пиття рідини під час недуги не допоможе, якщо не приймати ліки, навіть, якщо у хворого температура 37,2 на 6-7 день захворювання.


«На жаль, цього разу британські вчені таки виявились праві, що мутант діє на нас інакше. Слухайтесь порад лікарів вдома, бо інакше доведеться слухатись у лікарні», – підсумував Тарас Жиравецький.

Штам «Дельта» значно заразніший та може викликати більш серйозні захворювання, ніж усі інші відомі. Також вірус мутував і пристосувався до нових умов.

Читайте також:   Як зрозуміти, що ви одужали від коронавірусу: опубліковано інструкцію

Фахівці основними симптомами штаму називають інтенсивний біль голови, першіння у горлі, гарячка і кашель. Захищатися від нового штаму потрібно так само як і раніше. Дослідження у Британії показали, що вакцина Pfizer мала ефективність 33% проти «Дельти» після однієї дози та 88% після двох доз. У випадку з AstraZeneca ефективність становила 33% після першої дози, але зростала до 60% після другої.

Джерело: glavcom.ua

Залиште свій коментар