Лікар-анестезіолог попросив тих, хто не вірить у COVID-19 “помирати вдома”

Лікар-анестезіолог попросив тих, хто не вірить у COVID-19 “помирати вдома”

Лікар-анестезіолог, професор Сергій Дубров звернувся до всіх тих людей, які не вірять у існування коронавірусної хвороби COVID-19 із закликом не звертатись до лікарів. Він сказав, щоб вони «просто вмирали дома, синіючи».

Про це APnews повідомляє з посиланням на його відеозвернення.
«Для атеїстів COVID-19: запрошую волонтерами прати білизну, мити підлогу, перестилати пацієнтів у будь-яке відділення інтенсивної терапії. Рук не вистачає, особливо молодшого медичного персоналу», — сказав Дубров.

Та зауважив, що зараз реанімації переповнені, а у палатах, які були розраховані на 6 ліжок, зараз перебувають по 9-12 пацієнтів.

«Думаю, що одна доба або декілька годин роботи у реанімації із пацієнтами COVID-19, з переповненими реанімаціями, відділеннями, які були розраховані на 6 ліжок, як мінімум мають 9-12 пацієнтів. Декілька годин роботи у такому відділенні, і я думаю, що «атеїзм ковідний» пройде дуже швидко. І велике прохання до «атеїстів COVID-19″: мабуть, не звертатись за допомогою до медичного персоналу, а просто вмирати вдома… синіючи. Якщо ви не вірите у COVID-19, то, будь ласка, не звертайтеся до лікарів», — звернувся він.

Читайте також:   У власників "євроблях" з'явилися нові серйозні проблеми

Залиште свій коментар