«ЛЕЖАЛА У КРОВІ, ПОКИ НЕ ПРИЙШОВ СИН»: У ХАРКОВІ ЗВІЛЬНИЛИ ПРОДАВЧИНЮ, ЯКА НЕ ДОПОМОГЛА ЖІНЦІ В МАГАЗИНІ (ВІДЕО)

«ЛЕЖАЛА У КРОВІ, ПОКИ НЕ ПРИЙШОВ СИН»: У ХАРКОВІ ЗВІЛЬНИЛИ ПРОДАВЧИНЮ, ЯКА НЕ ДОПОМОГЛА ЖІНЦІ В МАГАЗИНІ (ВІДЕО)

Продавчиня шокувала Мережу своєю байдужістю.У Харкові отримала продовження історія з продавчинею, яка шокувала Мережу своєю байдужістю. На її очах біля прилавка впала літня жінка і розбила голову, а продавчиня зробила вигляд, що нічого не сталося.

Про звільнення співробітниці повідомили в Мережі.


Відео інциденту в Мережі опублікувала одна із працівниць — Ліза. Вона шокована поведінкою колеги. Та навіть не підійшла до пенсіонерки, яка перечепилася при вході до приміщення і, падаючи, вдарилася об вітрину з товаром, а в результаті отримала рану на голові і стікала кров’ю.

Пенсіонерка совалася по підлозі, намагаючись встати, але в неї не виходило. Тоді вона дістала з кишені телефон і зателефонувала синові, щоб той прийшов і підняв її. Поки пенсіонерка лежала у крові, працівниця спокійно розкладала ковбасу.


«Продавчиня не реагувала на людину, яка лежала у крові, але рівно до того моменту, поки не почали заходити інші покупці. Побачивши людину на підлозі у крові, вони одразу ж виходили. Це почало дратувати продавчиню і вона покликала чоловіка з вулиці, щоб допоміг бабусі піднятися. Пенсіонерка попросилася побути в магазині до приходу сина. Продавчиня їй дозволила, але сказала, щоб та розвернулася обличчям в куток, щоб відвідувачі не бачили крові», — розповідає Ліза.

Коли приїхав син і побачив обличчя своєї мами, він одразу викликав швидку — жінка сильно вдарилася коліном і обличчям об вітрину і розсікла брову і ,можливо, отримала струс мозку.

«На моє запитання, чому вона не допомогла жінці, продавчиня відповіла: «А чого їй допомагати? Може, вона п’яна». Яка мораль усього цього: такі люди не повинні працювати з людьми, і взагалі, люди, будьте добрішими», — сказала Ліза.

Залиште свій коментар