Крутіша за Лару Крофт: українська снайперка підкорила мережу (фото)

Крутіша за Лару Крофт: українська снайперка підкорила мережу (фото)

У коментарях користувачі віддають належне красі та сміливості дівчиниУлавах Збройних сил України чимало дівчат. Окрім знаменитої «Пташки», яка воювала на Азовсталі та підкорила своїм голосом мільйони людей, є й інші гідні представниці прекрасної статі. Серед них українська снайперка Олександра.

Фотографії дівчини збирають тисячі лайків та безліч коментарів. Її називають «українською Ларою Крофт». І не дивно — окрім краси, у кінематографічного персонажа Анджеліни Джолі та українки є кілька схожих моментів — татуювання та майстерне володіння зброєю.


Українська красива снайперка
Дівчина ділиться в Інстаграм не лише фото зі служби
Українська снайперка
Дівчина в обмундируванні

Олександра із турботою ставиться до тварин, у неї самої є собака. З чотириногим другом вона не розлучається навіть під час служби.

гарна дівчина снайпер
Архівне фото Олександри

Дівчина багато займається спортом, іронізує над тими, хто сумнівається у тому, що вона справді служить та ділиться фото з фронту та побутового життя.


дівчина снайпер Україна
красива Олександра снайпер
гарна дівчина
українська військова

Місце служби не розголошується із зрозумілих причин, але службу у 2022 році дівчина проходить, у тому числі й на півдні України.

снайперка Україна

Олександра не розповідає, що змусило її піти на військову службу, але ділиться фото зі зброєю і у формі вже не перший рік.

військова Україна
красива снайперка ЗСУ
Залиште свій коментар