Криза, але ти хочеш свій власний бізнес? Тримай ідею.

Криза, але ти хочеш свій власний бізнес? Тримай ідею.

Якщо поставити собі за мету створити свій власний бізнес, то варто звернути увагу на такий проект як продаж галстуків і краваток-метеликів. Чоловічі аксесуари були затребувані завжди, і при правильній організації продажів ця справа може приносити істотний і стабільний дохід.Бізнес ідея: продаж чоловічих краваток і метеликів

Основним товаром в даному бізнесі будуть краватки і метелики. Розширити асортимент можна за рахунок нагрудних хусток і поясних ременів. Такі чоловічі аксесуари користуються достатнім попитом, і завжди будуть затребувані покупцем.


Організація бізнесу з продажу краваток і краваток-метеликів

Кращим варіантом при створенні такого бізнесу, будуть авторські вироби, розраховані на кожного конкретного покупця.


При організації бізнесу, підприємцю слід визначитися з видом торгівлі:

  • Роздрібної;
  • Оптової;
  • Оптово-роздрібної.

Для кожного з видів торгівлі знадобитися широкий асортимент краваток і краваток-метеликів, а для оптової ще і велика кількість чоловічих аксесуарів. В такому випадку слід укладати договори з виробником або постачальником великих партій товару.

Варіанти продажів

Крім виду торгівлі, підприємець повинен обрати оптимальні варіанти організації продажів:

  • Традиційна торгівля;
  • Інтернет магазин.

Як в першому випадку, так і в другому, тісні контакти з постачальниками або з виробниками краваток будуть просто необхідні, і допоможуть збільшити кількість продажів.

Відкриваючи торгову точку з продажу чоловічих аксесуарів, підприємцю доведеться підшукувати приміщення, що відповідає умовам торгівлі. Для роздрібної торгівлі буде потрібно велика торгова площа і менших розмірів складське приміщення. Для оптової та оптово-роздрібної торгівлі навпаки — більш пильну увагу слід приділити складського приміщення.

Інтернет-магазин з продажу чоловічих аксесуарів

При організації Інтернет-магазину, торговельні площі не будуть потрібні. Збільшення продажів можна домогтися за рахунок привабливого розміщення на сторінках сайту зразків продукції, які кінцевий споживач зможе замовити і оплатити в режимі онлайн. Для покупця повинен бути створений простий і зрозумілий інтерфейс, а також зручний перехід від однієї категорії товару до іншої. Це зробить користування зручним і неодмінно приверне велику кількість покупців.

Реклама

Краватки і краватки-метелики — досить затребуваний товар, однак і він потребує постійної реклами. Тому при організації такого виду бізнесу слід передбачити цілеспрямовані витрати коштів на забезпечення діяльності рекламою. З її допомогою можна не тільки заявити про існування такого магазину, а й привернути увагу покупців до представленого асортименту продукції.

Залиште свій коментар