«Кричіть на весь світ»: сестра морпіха з «Азовсталі» розповіла про одне з останніх повідомлень брата

«Кричіть на весь світ»: сестра морпіха з «Азовсталі» розповіла про одне з останніх повідомлень брата

Сестра морського піхотинця Михайла Діанова Альона розповіла про останнє повідомлення від брата, який уже понад місяць перебуває в полоні у російських окупантів. Герой написав 18 квітня і зв’язок обірвався.«Кричіть на весь світ. У нас немає їжі, немає БК, немає ліків», – повідомив захисник Маріуполя чоловікові Олени Юрію за десять десять днів до того. Про це пише «Цензор.Нет».

Жінка розповіла, що до 5 березня Михайло практично щодня зв’язувався із рідними. З 5 по 14 березня була тиша. Потім прийшло повідомлення з незнайомого номера про те, що з чоловіком усе добре.


Михайло Діанов.

Пізніше чоловік зателефонував зятю та розповів, що перебуває у шпиталі на «Азовсталі». Зв’язок цього разу обірвався до квітня.

8 квітня Михайло зателефонував і повідомив, що має поранення ніг і правої руки. Голос захисника був дуже стомленим, поділилася його сестра.


«9 квітня він писав Юрі: «Кричіть на весь світ. У нас нічого немає, немає БК, немає ліків». 14-го набирав мене. Після цього час від часу писав нам повідомлення. А 18 розбудив чоловіка вночі – це були останні його повідомлення. 1 травня у Михайла день народження. Ми привітали його, написавши повідомлення, але їх не було доставлено», – поділилася Альона.

Після цього, розповіла жінка, сім’я дізналася про те, що Михайло живий, із фотографій, що облетіли світові ЗМІ. Тоді рідні вперше побачили поранення чоловіка. Також його зняли пропагандисти під час виходу із заводу. Михайло кульгав, проте йшов самотужки.

Михайло Діанов на "Азовсталі".
Сім'я впізнала чоловіка на фото.
Михайло Діанов під час виходу із "Азовсталі".

Жінка також розповіла, що через два тижні після евакуації бійців із «Азовсталі» сім’ї стало відомо, що імені Михайла немає у списках на обмін. Зазначимо, інформація про захисників Маріуполя та їх повернення додому не афішується з міркувань безпеки.

Залиште свій коментар