«Краще б хом’ячка привела»: мережі про онучку Фокіна, яка влаштувала діда перемовником по Донбасу

«Краще б хом’ячка привела»: мережі про онучку Фокіна, яка влаштувала діда перемовником по Донбасу

Колишня співачка та світська тусовщиця Маша Фокіна, онука експрем’єра 87-річного Вітольда Фокіна, зізналась, що це вона допомогла дідусю отримати посаду в тристоронній контактній групі у Мінську.У програмі «Світське життя з Катериною Осадчою», вона розповіла, що з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком її пов’язують «теплі дружні стосунки».

«Ви знаєте я сама особисто познайомила мого дідуся з Андрієм Єрмаком. Бо це мій друг. І це було наше особисте рішення, щоб дідусь почав займатися цим (переговорами щодо Донбасу — ред.)», — повідомила Фокіна.


Вітольд Фокін
Підпис до фото,Експрем’єр Вітольд Фокін (по центру) кілька місяців тому раптово повернувся в українську політику

Жінка також додала, що «Андрюші як раз теж потрібна була допомога».

На ці слова телеведуча Катерина Осадча зауважила, що «онука зробила дідуся знову політиком» і що, далеко не всі називають главу Офісу президента «Андрюша».


Фокіна пояснила, що Андрій Єрмак — це «людина з її дитинства», вони знайомі з її 18 років і постійно бачаться.

«Це людина з мого дитинства, тому в нас інші стосунки. Звісно це Андрій Борисович. У дідуся завжди були амбіції — він сірий кардинал, він завжди за камерою, не любить інтерв’ю і пресу, але вони порозумілися з Андрієм Борисовичем, як вони змогли б закінчити цю війну», — уточнила Фокіна.

У соцмережах зізнання Фокіної викликало бурхливе обговорення. Здебільшого користувачі обурені тим, як саме влада відбирає кадри для таких відповідальних посад.

Фокіна

«Люди в шоу-бізнес потрапляють в такий спосіб, в який у нас стають заступником керівника української делегації на переговорах у Мінську для того, щоб зупинити війну», — іронізує в Facebook журналіст Михайло Ткач.

Фокіна

«В нормальних країнах за таке, як мінімум, з тріском виганяють в той же день. А взагалі і перевищення службових впаять можуть», — обурюється користувачка під ніком Ан Жюлак.

«Тепер я вже точно бачила все — світська тусовщиця привела діда, щоб його взяли в ТКГ. Ну добре хоч діда, а не хом’ячка», — обурюється Тетяна Ніколаєнко.

«Та може краще б хом’ячка привела», — жартує у відповідь користувач Назар Чорний.

Фокіна

«Єрмак старший за Фокіну на 15 років. Дружба, звичайно, поняття широке, але не думаю, що настільки, — зазначає користувачка Анна Левицька. — Цікаво, які у них були спільні інтереси з такою різницею? Невже разом пасочки ліпили в пісочниці?».

Фокіна

«Ті президенти, у яких немає кумів і армійських друзів, призначають на посади дєдушек подружек дєтства своїх завхозів», — жартує Олександр Черненко.

Фокіна

«Онука Фокіна після знайомства з Єрмаком пристроїла діда в ТСК, хом’ячка в Держрезерв, люстру в Центренерго, а болонку в Мінвет (Міністерство ветеранів — ред.). Тому що обидва не в курсі, що воно не ветеринарне», — жартує Денис Бігус.

Фокіна

«У Фокіна програма максимум була, щоб онуки в старості йому стакан води принесли хоча б. А тут онучка йому принесла посаду в ТСК. Джекпот», — пише Антон Ходза.

Залиште свій коментар