Коронавірус загрожує всьому організму: медики виявили нову небезпеку

Коронавірус загрожує всьому організму: медики виявили нову небезпеку

Коронавірус може завдати шкоди всьому організму

Коронавірус в Україні виявлений у понад 16 тисяч осіб. При цьому американські лікарі виявили, що COVID-19 здатний викликати синдром поліорганної недостатності, який з великою ймовірністю призводить до смерті людини, оскільки у неї відмовляють багато органів.


За словами доктора Скотта Бракенриджа з Медичного коледжу Університету Флориди, коронавірус у деяких пацієнтів викликає абсолютно різні реакції. При цьому вкрай небезпечний синдром поліорганної недостатності трапляється у 80% летальних випадків.

Читайте також:   Коронавірус скосив 160 тисяч осіб за добу: статистика щодо COVID-19 на 29 червня


Лікарі також встановили, що COVID-19 може уражати слизову оболонку кровоносних судин, а це своєю чергою може стати причиною утворення тромбів, в тому числі й в легенях хворого. Про це повідомляє CNN.

Інформацію щодо тромбів також підтвердив лікар з Лос-Анджелеса Орен Фрідман. Він розповів, що в його практиці були випадки, коли в судинах інфікованих були згустки крові. Саме це може стати причиною ушкоджень органів людини, оскільки кожен орган нашого тіла живиться кровоносними судинами.


Читайте також:   Швидко поширюється: у Великобританії виявили новий різновид COVID-19

Нагадаємо, що вчені назвали причину високої смертності від коронавірусу. За їх словами, висока смертність серед інфікованих коронавірусом пов’язана з різними запальними процесами в організмі.

Залиште свій коментар