Кораблі НАТО зайшли в порт Одеси: неймовірні фото

Кораблі НАТО зайшли в порт Одеси: неймовірні фото

Ескадра НАТО в складі п’яти кораблів зайшла в Одесу вранці, 25 липня. Кораблі простоять в Чорному морі до 28 липня.Першими прибули на військово-морську базу «Південь», корвети – румунський «Контрадмірал Себастіан» та болгарський «Бадьорий», повідомляє «Думская«.

Уже о 9 ранку в порт прибули основні ударні сили Sea Breeze фрегати – іспанський «Альваро де Базан», турецький «Йлдирим» і румунський «Регіна Марія».


Зауважимо, що всі кораблі, окрім іспанського, уже неодноразово гостювали в Одесі.

нато кораблі одеса чорне море


Так виглядає іспанський фрегат «Альваро де Базан»

 

Натомість іспанський «Альваро де Базан» вперше у Чорному морі. Цікаво, що екіпаж іспанського флагмана на цих навчаннях відзначився – льотчики провели успішну рятувальну операцію по доставці травмованого американського моряка з есмінця «Портер» на Шкільний аеродром Одеси.

Що відомо про іспанський корабель «Альваро де Базан»

Фрегат названий на честь іспанського адмірала XVI століття і включений до складу іспанських ВМС в грудні 2003 року. Довжина корабля 147 метрів, ширина – 19, а осадка – 8 метрів. Корабель має дві газові турбіни General Electric LM 2500 і дві дизельні установки Bazan-Caterpillar.

іспанський корабель нато чорне море одеса

нато чорне море кораблі

Кораблі стоятимуть в одеському порті до 28 липня

Alvaro de Bazan оснащений аналогом американської бойової інформаційно-керуючої системою «Іджіс». Основна ударна зброя корабля – протикорабельні ракети «Гарпун».

 

Залиште свій коментар