Комаровський: Зеленський використав мене лише для піару

Комаровський: Зеленський використав мене лише для піару

Лікар-педіатр Євген Комаровський в опублікованому 29 жовтня інтерв’ю «Українській правді» заявив, що нинішній президент України Володимир Зеленський використав його для піару під час передвиборчої кампанії.«Приблизно з 2010 року, коли з’явилася «Школа лікаря Комаровського» і я став упізнаваною людиною, величезна кількість політиків і політичних сил хотіла, щоб я був із ними. Водночас вони не приховували: все, що їм потрібно від мене, – щоб я мовчки постояв поруч, їх цікавили не мої думки, а винятково моя впізнаваність. Тож Володимир Олександрович не перший і не останній. Я сподівався, що людина, з якою у мене були дружні стосунки, стане винятком. Але він винятком не став. Він використав меня лише для піару у тій ситуації», – наголосив Комаровський.

Він зазначив, що був готовий стати радником президента, а не конкретно Зеленського.


Водночас Комаровський не вважає, що нинішній глава держави міг побачити у ньому конкурента, оскільки він «у президенти не збирається».

Контекст:


  • Актор, художній керівник студії «Квартал 95» Зеленський став президентом України у 2019 році. У другому турі виборів за нього проголосувало 73,22% виборців, за його опонента, п’ятого президента України Петра Порошенка – 24,45%.
  • За словами Комаровського, Зеленський, із яким вони були у дружніх стосунках, двічі пропонував йому піти у політику, але він обидва рази йому відмовив.
  • Пізніше Комаровський розповів, що не спілкується зараз із Зеленським, а востаннє вони розмовляли перед парламентськими виборами у 2019 році.
  • «Ні, звичайно, як ми можемо спілкуватися? Я там, схоже, вже… Там уже хтось щось накапав, як завжди. Мені так здається. Там поряд із президентом є люди, які розповідають, хто добрий, а хто поганий. А оскільки я там однаково не прижився б, то слава богу, що мене там поряд немає», – казав лікар.
Залиште свій коментар