Комаровський розповів, як уникнути важкої форми коронавірусу

Комаровський розповів, як уникнути важкої форми коронавірусу

Доктор Комаровський розповів про профілактику коронавірусу

Лікар Євген Комаровський розповів головне про профілактику коронавірусу. За його словами, від COVID-19 ліків немає, і допоможе тільки вакцинація. Але є шанс уникнути переходу хвороби у важку форму.


Лікар у своєму блозі розповів про те, як максимально захистити свій організм від ускладнень.

«Все, що ви чули про цинк, про вітамін D, вітамін С — це все не має ніякого відношення до ймовірності захворіти», — каже Комаровський.Читайте також:   Перший в Україні мобільний госпіталь готовий до прийому пацієнтів з COVID

Зменшити шанс захворіти немає. Але перехід у важку форму коронавірусу (трапляється в 5-15% випадків), згідно з останніми дослідженнями, залежить від дефіциту названих вище вітамінів і мікроелементів.


«Багато лікарів, а також сучасні протоколи рекомендують не допускати дефіциту цих вітамінів і мікроелементів в організмі. Ще раз кажу, це п’ється не для того, щоб не захворіти, а щоб хвороба не перейшла у важку форму», — додав педіатр.

Крім того, ймовірність захворіти залежить від ряду факторів. Перший: з якою кількістю вірусу ви зустрінетеся, другий: в якому стані буде ваш організм в момент зустрічі з вірусом. Мова йде про стан слизових оболонок — не варто допускати їх пересихання.

Читайте також:   Академік назвав простий спосіб лікувати коронавірус: не ліки

Комаровський в черговий раз нагадав про важливість вологості і температури повітря для протистояння вірусам.

«Якщо у вас в будинку немає гігрометра і зволожувача, то думайте спочатку про це, а вже потім про цинк та вітамін D», — нагадав лікар.

Залиште свій коментар