Комаровський розповів, як «брешуть» тести на коронавірус

Комаровський розповів, як «брешуть» тести на коронавірус

Тести на коронавірус досить часто показують неправдиві результати. Під час явного COVID-19 ПЛР-тест в 30% випадків показує негативний результат. Також дуже велика кількість людей, які продають тести з будь-якими необхідними вам результатами.

Про це розповів лікар Євген Комаровський на своєму каналі в YouTube. При цьому він підкреслив, що в Україні на відміну від США немає державного органу, який перевіряє і контролює лабораторії.


Читайте також:   Що таке ПЛР-тестування – роз'яснення від лікарки


За словами лікаря, його знайомі отримували тест з дуже високим рівнем антитіл у крові, але вони дуже були здивовані цим, оскільки ніяких симптомів захворювання у них не спостерігалося.

«Тому я вважаю, що найважливіше, що ні ви, ні ваші лікарі не повинні розглядати будь-які тести, як догму, як абсолютну істину. Що стосується тестів, потрібно дуже багато скепсису нам усім. Це дуже важливо. Я не розумію, чому дотепер ці тести ПЛР розглядають, як основу», — заявив Комаровський.

Читайте також:   Учені з’ясували, яка COVID-вакцина ефективніша проти штаму "Дельта"

Він також вважає, що питання коронавіруса занадто політизоване, і на ньому заробляють гроші.


«Раніше говорили, що найкрутіший бізнес — це зброя, нафта, наркотики. Зараз я розумію, що найкрутіший бізнес це — тести. Це реально просто золоте дно», — зазначив медик.

Залиште свій коментар