Комаровський розніс популярний диво-засіб: на нас просто заробляють

Комаровський розніс популярний диво-засіб: на нас просто заробляють

Доктор Євген Комаровський розповів, чи потрібно приймати популярний диво-засіб лецитин. Його часто рекомендують пити дітям, вагітним, та й для всіх інших він нібито вкрай корисний. Але педіатр так не вважає.

Про це він розповів в Instagram.


Що таке лецитин

Ця речовина природного, в основному рослинного походження, основним джерелом якої є продукти, що містять велику кількість жиру: яйця, м’ясо печінки, арахіс, деякі овочі і фрукти (оливки, авокадо, капуста), цільні злаки, молоко і соєві боби.

Читайте також:   Доброго дня, дорогі українці! Сьогодні приїхала до Польщі з України! Не можу не написати…


Вважається, що людському організму потрібно отримувати до 10-ти грамів лецитину на добу. І деякі лікарі радять пити його додатково в капсулах, так як його ми, нібито, недостатньо беремо з продуктів харчування.

Біодобавка обіцяє захистити організм від передчасного старіння і протидіяти розвитку онкологічних захворювань, а також нормалізувати всі біохімічні реакції в організмі, стимулювати функціонування ШКТ.


Що думає про лецитин доктор Комаровський

За словами педіатра, переконливих робіт, які доводять «величезну користь лецитину», не існує.

Читайте також:   Талісман: як змінився хлопчик, який святкував гол Шевченка у ворота Швеції на Євро-2012

«У переважній більшості випадків все, що пишуть про його надмірну користь, — це чистий бізнес. Тобто бізнесу тут набагато більше, ніж реальної користі», — упевнений Комаровський.

Він додав, що в процесі розщеплення лецитину в кишечнику утворюються речовини, які чинять негативний вплив на серцево-судинну систему. В цьому плані є певний ризик передозування.

«Члени моєї сім’ї не вживають, своїм пацієнтам я його не призначаю», — резюмував педіатр.

Залиште свій коментар