«Командир полку справляє потребу в пакеті»: окупант поскаржився на потужні обстріли ЗСУ. Аудіо

«Командир полку справляє потребу в пакеті»: окупант поскаржився на потужні обстріли ЗСУ. Аудіо

Солдат ворожої армії РФ поскаржився на потужні удари ЗСУ, які щодня накривають їхні позиції. За його словами, командир полку від страху справляє потребу в пакет, а прості солдати просто напиваються, щоб «спокійніше» переживати обстріли.У цьому окупант зізнався по телефону дружині. Розмову перехопила українська воєнна розвідка, її опублікував радник глави Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко на YouTube (щоб прослухати аудіо, доскрольте новину до кінця).

Бесіда почалася з того, що росіянка поцікавилася у чоловіка, що в нього з голосом, мовляв, чи не п’яний він і невже приводом для цього стало якесь свято. У відповідь загарбник заявив, що «свято» їм щодня влаштовує Україна


«Подарунки» нам шле… Так, випили в обід. Юля, ну коли снаряд на головою вибухає, який я буду, б**дь», – обурився окупант.

Він додав, що «прилетіти» по їхній позиції може як вранці, коли вони спять, або ж коли на місці збирається натовп. Загарбник додав, що сплять вони не в землянках, а в школі.


Його дружина обурилася, чому це військові з російської протиповітряної оборони не можуть відбивати «прильоти» по нещасних солдатах.

Фрагмент розмови російського окупанта з дружиною

«Та не встигають вони. Щоб ти розуміла, там командир полку, який у сусідньому селі стоїть, він с*ре в пакет, бо вийти не може, адже постійно стріляють», – зізнався окупант.

Росіянка додала, що йому вже час на ротацію чи звільнення, адже в бригаді кажуть, що зміна йде 10-го і 25-го числа кожного місяця.

«25-го відбувається заміна, якщо є людина, яка мене міняє, то так. Але з Урус-Мартана (Чечня) виїхало 180 людей. Сюди вертається тільки 60. Всі відмовилися – 120 осіб», – констатував окупант.

Залиште свій коментар