Кирилівку знову атакують медузи: свіжі фото з курорту

Кирилівку знову атакують медузи: свіжі фото з курорту

Відпочинок в Кирилівці знову не можна вважати комфортним. Справа в тому, що в морі знову можна побачити навалу медуз-корнерортів.Про це свідчать фотографії, опубліковані в Telegram-каналі «Запоріжжя Новини».

«Вони повернулися. Кирилівка», — підписали знімки в співтоваристві.


Звісно, трохи менше, ніж було ще 2 тижні тому, але і цього вистачає, щоб передумати з водними процедурами. На березі в невеликих «бухточках» скупчуються мертві корнероти, виділяючи огидний запах. Видовище не для людей зі слабкими нервами.

Для довідки

Медузи з’явилися на Землі близько 650 мільйонів років тому й у деяких видів є нескінченний цикл — вони можуть нескінченно переходити від юної особини до дорослої та назад багато разів. На думку палеонтологів, медузи на Землі з’явилися навіть раніше динозаврів.


Найотруйніша істота на Землі — Австралійська коробчата медуза. Їх тіло вкрите щупальцями нематоцистами — це крихітні стріли, які наповнені отрутою.

Кирилівку знову атакують медузи: свіжі фото з курортуКирилівку знову атакують медузи: свіжі фото з курортуКирилівку знову атакують медузи: свіжі фото з курортуМедузи знову повернулися в Кирилівку (фото: Запоріжжя Новини)

Залиште свій коментар