Катастрофа Ан-26: генерал не стримав сльози в прямому ефірі (відео)

Катастрофа Ан-26: генерал не стримав сльози в прямому ефірі (відео)

Командувач Повітряних сил ЗСУ Сергій Дроздов не стримав емоцій та сліз після слів про загиблих в катастрофі Ан-26 в Чугуєві.

Це сталося після згадки генерал-лейтенантом ЗСУ, народним депутатом Михайлом Забродським в ефірі «Свободи слова Савіка Шустера» про загибель в літаку курсанта Олександра Скочкова, чий батько — капітан Ігор Скочков, був на борту збитого бойовиками Іл-76 в Луганську сім років тому.


Військовий у своєму виступі наголосив, що причини авіакатастрофи 25 вересня нині комісією ще не встановлені, а всілякі гіпотези та чутки тільки завдають моральних страждань рідним і близьким загиблих.

Читайте також:   Шмигаль розповів, чи підуть діти в школу 1 вересня


«Ви можете собі уявити стан жінки, матері та колишньої дружини — зараз вдови, яка за 7 років втратила в небі спочатку чоловіка, а зараз сина. Тому ми маємо бути потрійно виваженими в будь-яких коментарях», — закликав Забродський.

Він зазначив, що у катастрофі Ан-26 насамперед загинули люди.


«І я говорю не тільки про тих, хто загинув — постраждали всі! І сім’ї, і родичі, і близькі», — сказав військовий.

Він звернув увагу, що всі посадові особи, державні діячі та політики дуже стримані у своїх коментарях.

Читайте також:   Київський бізнесмен → працівникам: “Якщо НЕ хочете спілкуватись у магазині українською з відвідувачами, прошу не затягувати і написати «за власним бажанням»…”

«Усі, включаючи президента, який знає, мабуть, більше, ніж ми всі тут присутні разом. Поки немає результатів. Якщо ми будемо маніпулювати всіма плітками, які циркулюють у місті Харкові по якихось дискотеках, де є масове скупчення людей, ми так можемо дуже далеко зайти», — вважає Забродський.

Генерал-лейтенант розповів, що його бойовий товариш, командувач Повітряних Сил Дроздов близько 20 років тому вже благополучно садив аварійний літак.

Відео: Під час розмови про катастрофу Ан-26 в Чугуєві генерал в прямому ефірі не стримав сльози

Залиште свій коментар