Катастрофа Ан-26: генерал не стримав сльози в прямому ефірі (відео)

Катастрофа Ан-26: генерал не стримав сльози в прямому ефірі (відео)

Командувач Повітряних сил ЗСУ Сергій Дроздов не стримав емоцій та сліз після слів про загиблих в катастрофі Ан-26 в Чугуєві.

Це сталося після згадки генерал-лейтенантом ЗСУ, народним депутатом Михайлом Забродським в ефірі «Свободи слова Савіка Шустера» про загибель в літаку курсанта Олександра Скочкова, чий батько — капітан Ігор Скочков, був на борту збитого бойовиками Іл-76 в Луганську сім років тому.


Військовий у своєму виступі наголосив, що причини авіакатастрофи 25 вересня нині комісією ще не встановлені, а всілякі гіпотези та чутки тільки завдають моральних страждань рідним і близьким загиблих.

Читайте також:   В Україні можуть ввести годину для пенсіонерів у магазинах та аптеках, – Ляшко

«Ви можете собі уявити стан жінки, матері та колишньої дружини — зараз вдови, яка за 7 років втратила в небі спочатку чоловіка, а зараз сина. Тому ми маємо бути потрійно виваженими в будь-яких коментарях», — закликав Забродський.

Він зазначив, що у катастрофі Ан-26 насамперед загинули люди.


«І я говорю не тільки про тих, хто загинув — постраждали всі! І сім’ї, і родичі, і близькі», — сказав військовий.

Він звернув увагу, що всі посадові особи, державні діячі та політики дуже стримані у своїх коментарях.

Читайте також:   В Одесі проспект Небесної Сотні перейменують на маршала Жукова

«Усі, включаючи президента, який знає, мабуть, більше, ніж ми всі тут присутні разом. Поки немає результатів. Якщо ми будемо маніпулювати всіма плітками, які циркулюють у місті Харкові по якихось дискотеках, де є масове скупчення людей, ми так можемо дуже далеко зайти», — вважає Забродський.

Генерал-лейтенант розповів, що його бойовий товариш, командувач Повітряних Сил Дроздов близько 20 років тому вже благополучно садив аварійний літак.

Відео: Під час розмови про катастрофу Ан-26 в Чугуєві генерал в прямому ефірі не стримав сльози

Залиште свій коментар