Карантин в Україні: ситуація погіршилася в одній із «помаранчевих» областей

Карантин в Україні: ситуація погіршилася в одній із «помаранчевих» областей

Міністерство охорони здоров’я оновило дані епідеміологічної ситуації в країні. Станом на ранок, 17 січня «помаранчевому» рівню відповідають дві області, в одній із яких погіршилася ситуація з COVID.Про це повідомляє МОЗ.

За даними відомства, вже тривалий час «помаранчевими» залишаються Сумська та Івано-Франківська області. З яких у останній погіршився ще один епідпоказник.


Зокрема, в Івано-Франківській області «червоним» наразі перебуває показник динаміки рівня COVID-госпіталізацій — 54,3%. При цьому норма має становити не більш як 50%.

Разом з тим, в обох регіонах простежується зростання коефіцієнту виявлення випадків інфікування. В Сумській області 26,9%, а в Івано-Франківській — 29,2%. Втім, допустима норма — не більше 20%.


Разом з тим, решта регіонів України відповідають «жовтій» зоні карантину.

Зазначимо, що «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки не містить додаткових обмежень, він є сигналом того, що регіон наближається до «червоної» зони, але в «помаранчевій» зоні місцеві органи влади можуть самостійно вводити додаткові обмеження.

Карантин в Україні: ситуація погіршилася в одній із "помаранчевих" областейФото: дані епідеміологічної ситуації в Україні станом на 17 січня (moz.gov.ua)

Залиште свій коментар