Головнокомандувач ЗСУ Залужний: нам загрожує не 100 тис. військових РФ, а мільйонне військо

Головнокомандувач ЗСУ Залужний: нам загрожує не 100 тис. військових РФ, а мільйонне військо

Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний заявив, що українському військовому командуванню і владі слід враховувати можливості РФ збільшувати особовий склад війська проти України до майже 1 млн солдатівПро це він розповів у інтерв’ю Укрінформу.

«Мені, як людині військовій, не подобається ця цифра у 100 тис. Повірте мені, що післязавтра ця цифра може скласти 210 тис., а ще через тиждень — 780 тис., — у Російської Федерації є для цього всі можливості. Давайте говорити про це прямо й відкрито: ми зараз маємо справу з армією Російської Федерації, яка на сьогодні налічує майже мільйон військовослужбовців», — сказав Залужний.


Він додав, що владі варто враховувати, що українцям протистоїть держава-агресор, у якої є майже мільйонне військо.

Головнокомандувач зазначив, що він повідомив про цю загрозу військове керівництво НАТО. Водночас, військовий комітет Альянсу, за його словами, усвідомлює цю загрозу та погоджується з такими оцінками.


Також Залужний заявив, що Україні не варто сподіватися на військове втручання НАТО чи допомогу у вигляді військової техніки, але НАТО запевнили Україну в політичній підтримці перед військовою загрозою з боку РФ.

Залиште свій коментар