Кандидат медичних наук спалив свою дисертацію після того, як Кива отримав вчений ступінь

Кандидат медичних наук спалив свою дисертацію після того, як Кива отримав вчений ступінь

Скандальний депутат від партії «Опозиційна платформа — за життя» Ілля Кива захистив дисертацію і став кандидатом наук з державного управління. Ця новина викликала ажіотаж в мережі. При цьому кандидат медичних наук Олександр Ябчанка висловив протест і спалив свою дисертацію.Він також просить позбавити його наукового ступеня, який дався йому тяжкою працею. Про це Олександр написав на своїй сторінці в Facebook Facebook.

«Мені надалі соромно називатися кандидатом наук. Це звання остаточно дискредитовано. Прошу вважати це офіційною заявою з вимогою позбавити мене наукового ступеня кандидата медичних наук», — написав Олександр.


Кандидат медичних наук спалив свою дисертацію після того, як Кива отримав вчений ступінь

Олександр Ябчанка спалив свою дисертацію (фото: facebook.com/yabchanka)


Він також закликав інших кандидатів і докторів наук вчинити аналогічно і не йти на компроміси з совістю.

«Тільки так у нас може з’явитися шанс на науку, за яку нам не буде соромно перед нашими нащадками», — додав кандидат медичних наук.

Користувачі Мережі прокоментували його вчинок.

  • Це дуже крутий і сміливий вчинок;
  • Сильно;
  • Революціонер, дух, який тіло рве до бою!
  • Я не можу чітко висловити свої почуття, щодо вчинку Олександра. Мені неймовірно гірко від того, що настільки розумний, креативний, і найголовніше, справжній вчений змушений так реагувати на сьогоднішню наругу над освітою і наукою. Та чого вже, наруга над здоровим глуздом. А з іншого боку, я захоплююся тим, що зробив Олександр. Така публічна реакція — сигнал усім, що потрібно реагувати і щось змінювати. Думаю, що справжні вчені наслідують приклад;
  • Мені шкода, що шановні люди як Олександр Ябчанка повинні йти на такі кроки. Але це точно про совість і бажання змін. Поважаю і пишаюся;
  • Олександр Ябчанка — це один з тих, хто здатний на вагомі вчинки. З тих, хто не продає громадянську позицію.
Залиште свій коментар