Канадський снайпер, якого ворог ховав вже тричі, розповів про свою «погану дівчинку» і любов до борщу

Канадський снайпер, якого ворог ховав вже тричі, розповів про свою «погану дівчинку» і любов до борщу

Канадієць Воллі воював із терористами в Іраку, Сирії та Афганістані. Тепер він допомагає українським воїнамКанадійського снайпераа, який уже став легендою — Воллі — називають одним із найнебезпечніших для ворога. Однак, відомим він став іще й тому, що росіяни вже кілька разів повідомляли, начебто, вбили супер-професіонала. А він щоразу після чергового фейку сповіщав — живий, здоровий і готовий воювати з окупантами далі.

Про це йдеться в ТСН.


Його називають одним і найкращих снайперів світу. Канадієць Воллі воював із терористами в Іраку, Сирії та Афганістані. Тепер він допомагає українським воїнам. Нещодавно російські ЗМІ оприлюднили інформацію, що наче росіяни вбили Воллі. Однак сам снайпер, коли увімкнув телефон і побачив сотні щемливих повідомлень про власну смерть, дуже здивувався.

Воллі / © фото: Ніна Грушецька


Російські пропагандисти ховали Воллі вже тричі. «Воллі помер. Ну добре. Я був останньою людиною, яка дізналась про мою ж смерть. Ще й вбили мене біля Маріуполя. А я ж там жодного разу не був», — сміється канадець.

Снайпер в боргу не лишився і поцілив пропаганду у самісіньке серце. Не кулею, а словом. «Я сказав, що живий. Я усміхаюсь в камеру з моєю гвинтівкою. Ми наче насміхаємось над російською армією», — сміється Воллі.

Бажання росіян поховати Воллі пояснити просто – вони його бояться.

Воллі / © фото: Ніна Грушецька

Він — боєць Королівського 22 полку, 12 років військового досвіду. Йому приписують неабияку смертоносність. Кажуть, Воллі цілком може поцілити і 4 десятки противників за день. Сам же він відмахується від такої статистики. І жартує — буде можливість вбити 100 росіян, натисне на пусковий гачок 100 разів. А буде один російський окупант, то вб’є лише одного.

«Я лише хороший солдат як і багато інших хороших солдатів. В Україні неймовірні солдати. Одна з квартир була у вогні. Я піднявся вище. Я почувався, наче їжа, розумієш, яка готується на вогні. Так було гаряче. А український снайпер лишався там , працював. Вогонь, все задимлене, а він там. І це лише одна маленька історія про хоробрість українських воїнів», — розповідає про колег чоловік.

Воллі воює не за гроші, прилетів в Україну допомогти. «Ой, це так просто. Я просто не можу нічого не робити. Я маю друга в Україні, він солдат, покиликав мене –…. я сказав – авжеж», — розповідає чоловік.

Коли снайпер не стріляє, займається кодуванням, він програміст . Вдома на нього чекають синочок, якому лише рік. І дружина.  А тут із «рідних» у нього гвинтівка. «Вона може бути дуже поганою дівчинкою», — жартує снайпер.

Ну, і звісно, українські воїни, які за кілька тижнів вже стали йому друзями.  Канадському снайперу дуже подобається Україна і все українське.

«А взагалі я люблю оцей ваш суп. Це найкращий суп у світі. Я знаю кілька слів —  добрий ранок, дякую, право, ліво, сюда, туди. Слава Україні, але мені складно вимовляти» — розповідає Воллі.

Залиште свій коментар