Кабмін скасував карантин вихідного дня в Україні

Кабмін скасував карантин вихідного дня в Україні

Кабінет Міністрів України скасував карантин вихідного дня та повернув обмеження помаранчевої зони на території всієї країни.Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, наголосивши, що тритижневі обмеження у вік-енди дали позитивний результат (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Можна констатувати, що ми отримали позитивний ефект на кінець карантину вихідного дня 30 листопада. За попередній тиждень у нас на 6 000 випадків захворювання менше, аніж це було прогнозовано», – наголосив очільник Кабміну.


Крім того, за словами Шмигаля, посилені заходи на вихідних дещо стабілізували і ситуацію із зайнятістю ліжок в лікарнях, яка вже місяць тримається на постійному рівні 27-28 000.

«Це дозволяє нам зняти ці обмеження. І на вихідні, і в будні діятимуть обмеження помаранчевої зони на території цілої країни», – сказав прем’єр.


Також чиновник сказав, що Кабмін провів опитування в регіонах, згідно з яким місцева влада підтримала заборону проведення святкових концертів, ярмарків і часткове обмеження заходів біля новорічної ялинки. Шмигаль пояснив, що рішення про посилення карантинних обмежень зараз розробляється і про нього буде повідомлено мінімум за 7 днів до впровадження, відповідно до закону.

Що заборонено в помаранчевій зоні:

  • відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають послуги кризового характеру
  • діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази і т. д.), крім готелів
  • діяльність розважальних закладів, ресторанів в нічний час
  • планові госпіталізації в лікарнях
  • работа спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури
  • прийом нових змін в дитячі табори
  • діють обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів і не більше 100 чоловік
Адаптивний карантин в Україні

 

Залиште свій коментар