Його просто не зрозуміли: луцький терорист піддався аналізу психолога

Його просто не зрозуміли: луцький терорист піддався аналізу психолога

Психолог проаналізувала поведінку Максима Кривоша, який захопив заручників в ЛуцькуУ Луцьку терорист Максим Кривош захопив в заручники пасажирів рейсового автобуса і погрожував підірвати, якщо представники влади не виконає його умови. Відомий психолог проаналізувала слова, поведінку і дії зловмисника і склала його психологічний портрет.

Фахівець Олена Рихальська поділилася думкою, наскільки ефективним було ведення переговорів зі зловмисником. Про це психолог розповіла в ефірі «Апостроф TV».


За словами експерта, поведінка Кривоша показує, що він щонайменше не стабільний.

«Тому що у нього є завдання на рівні того, що він зараз робить. Яка? Завдання привернути увагу. Завдання показати — є такий екзо- соціальний принцип — що «я є», «я можу», «я такий» і «подивіться всі на мене». Він привертає до себе увагу», — розповіла психолог.


Вона також зазначила, що з цим терористом потрібно вести переговори і дотримуватися певних правил. Зокрема, не розводити демагогію і говорити саме про нього.

«Всі питання і весь діалог потрібно вести навколо його особистості. Його не можна лаяти або залякувати наслідками. Його просто не зрозуміли», — додала психолог.

Експерт вважає, що Кривош краще б реагував у переговорах саме на чоловіка — фахівця високого рівня, ніж якби цим завданням зайнялася жінка.

«Жінка в даному питанні не потрібна, бо на терориста тисне сімейний питання і швидше за все, він зробив такий вчинок, у тому числі й через домашні проблеми», — зазначила Рихальська.

Відео: Терорист з Луцька Максим Кривош піддався аналізу психолога

Залиште свій коментар