«Ізолювати від суспільства довічно»: у мережі відреагували на «сповідь» дружини погромника «АТБ» у Маріуполі

«Ізолювати від суспільства довічно»: у мережі відреагували на «сповідь» дружини погромника «АТБ» у Маріуполі

У соцмережах переважно негативно відреагували на відеозвернення мешканки Маріуполя Юлії Ломтадзе, чий чоловік Йосип розгромив сокирою магазин «АТБ» 22 квітня.Так, у коментарях до поста на сторінці OBOZREVATEL у Facebook практично ніхто не став на захист скандального подружжя (щоб подивитися, доскрольте до кінця сторінки).

«Така бідна, уся побита, і навіть не раз. Уявляю, як вона себе поводила і погрожувала своїм неадекватним чоловіком. Вже писали, що це він робить не перший раз, хворий неадекват. Тепер грошима їй допоможіть. Коли роблять зауваження, на 3 хвилини наділа б маску і нічого б з нею не було», – пише один із користувачів.


«Таких потрібно ізолювати від суспільства довічно! Наступного разу він і людей повбиває!», «Маска – це просто. Не хочеться надівати, сидіть вдома. Все просто, набридло цю маячню дивитися. А чоловіка на домашній арешт», – зазначають інші.

Також піддалися критиці слова Ломтадзе про те, що їй протипоказано носити маску через астму.


«Не знала, що астматику можна маски не носити. Маю багато проблем з органами дихання, маску ношу завжди, тому що розумію, що з такими проблемами краще поберегтися, ніж потім лікуватися», – підкреслила читачка.

Нагадаємо, Ломтадзе пояснила, що прийшла в магазин із двома дітьми – 11-ти і 4-х років. Діти стали в чергу, а вона чекала за межами каси. Але касирка зажадала, щоб на дітей наділи маски або вона не проб’є їм товар.

«Між нами зав’язалася суперечка, я стверджувала, що її вимоги є незаконними… На мою адресу посипалися образи з боку персоналу «АТБ» і покупців», – стверджує жінка.

Вона заявила, що є астматиком, тому за медичними показаннями маску не носить.

Далі на Ломтадзе нібито напала невідома жінка, схопила її за волосся і наносила удари руками, а через деякий час забіг чоловік тієї жінки і почав допомагати наносити удари на очах дітей.

Пізніше Юлія повернулася в «АТБ» з чоловіком Йосипом, і той сокирою розгромив кілька касових апаратів і все, що знаходилося поряд із ними. Те, що відбувалося, на камеру знімав його син, а відео він виклав у своєму Facebook.

Скрин Facebook
Скрин Facebook
Залиште свій коментар