«Історія, що змушує повірити в диво» – з лікарні виписали дружину священника після лікування від коронавірусу (фото)

«Історія, що змушує повірити в диво» – з лікарні виписали дружину священника після лікування від коронавірусу (фото)

Дружину львівського священника та матір шести дітей Катерину Терлецьку виписали із Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.Зворушливі фото виписки опублікували у Facebook, – повідомляє Про Львів.

З Катериною Терлецькою прощався медперсонал, який її лікував, а діти зустріли маму після довгої розлуки зі сльозами на очах.


“Це одна з тих унікальних історій, що змушують повірити у диво! Щойно ми виписали нашу пацієнтку Катрусю Терлецьку, матір шести дітей, яка потрапила до нас із Covid19 та понад 90% враження легень 15 діб вона боролась за життя, перебуваючи на штучній вентиляції легень у відділенні інтенсивної терапії, а згодом продовжувала лікування в нашому Центрі терапії.

Як відомо, 6 грудня пацієнтку на 7 місяці вагітності перевели до нас з іншого медичного закладу із понад 90% враження легень у критичному стані. У зв’язку з тими ознаками, які підтвердилися на КТ – тотальним ураженням легенів, тяжким респіраторним дистресом легенів, тромбоемболією легенів та показниками крові, які говорили про те, що є наростаюча дихальна недостатність і кисню не вистачає ні жінці, ні плоду – їй провели кесарів розтин.


Два тижні вона провела у медикаментозному сні та на апараті ШВЛ із найважчими параметрами штучно-вентиляційної терапії. Та сьогодні з тих 90, майже 95% тотального враження легень в залишилась стадія фіброзування.

Звичайно, вона буде ще довгий час лікуватись, її чекає тривала реабілітація. Проте найважливіше сьогодні те, що Катерина повертається до своїх діток і зовсім незабаром зустрінеться із новонародженою Даринкою!

Зустрічали Катерину її чоловік, львівський священнослужитель Петро Терлецький, а також їхні дітки, які вперше за довгий час обняли свою маму!

Від початку лікування Катрусі наші медичні бригади і відділення анестезіології та інтенсивної терапії, і Центру терапії боролись за її життя 24/7 та робили все можливе і неможливе, аби врятувати життя жінки. Тому велика подяка нашим фантастичним медикам за їхню працю!!!

Ну і бажаємо уже нашій рідній Катерині, за яку ми молились разом з усією країною, швидкої реабілітації і якомога швидшої зустрічі з найменшою донечкою! Здоров’я всій їхній родині

Фото: Роман Балук”

Залиште свій коментар