«Інший режим роботи шкіл і дитсадків»: у Кабміні прийняли термінове рішення щодо карантину

«Інший режим роботи шкіл і дитсадків»: у Кабміні прийняли термінове рішення щодо карантину

Голова МОЗ України Максим Степанов провів селекторну нараду з міськими головами великих міст
Так, стало відомо, що розмова, під час якої міністру вдалося переконати мерів відмовитися від масових гулянь, тривала 2,5 години.В результаті градоначальники визнали, що у зв’язку з поточною ситуацією, пов’язаною з поширенням китайського вірусу, зараз не найкращий час для проведення великих заходів.У свою чергу, мери запропонували голові МОЗ інший режим роботи шкіл і дитячих садків.

«Домовилися по безлічі позицій. Я готовий ініціювати ці зміни до постанови Уряду. Мери міст підтримали, що ми повинні не проводити масові заходи, що потрібен контроль на транспорті і ринках. Вони запропонували інший режим роботи шкіл і дитячих садків», — розповів Степанов.Святкування Дня міста в Дніпрі проходило без дотримання карантинних обмежень. Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу, коментуючи фотографії з Дня міста в Дніпрі.Так, глава МОЗ зазначив, що День міста в Дніпрі відзначали без дотримання карантинних обмежень, що може спричинити спалахи зараження на COVID-19. За словами Степанова, на святкування вплинули політичні процеси, які зараз проходять в країні.У МОЗ розповіли про нові обмеження в столиці через те, що Київ потрапив в «помаранчеву» зону. Про це під час ранкового брифінгу розповів голова МОЗ Максим Степанов.


За його словами, через потрапляння столиці в» помаранчеву » зону карантину, в Києві тепер вводять обмеження на проведення планових операцій і госпіталізацій пацієнтів.Однак, як запевнив Степанов, обмеження на планові госпіталізації в «помаранчевій» зоні, куди був віднесений Київ на найближчі 14 днів, не поширюються на операції, перенесення яких несе ризик здоров’ю і життю людини.


Залиште свій коментар