Інша дата та інше місце загибелі: побратими «Моджахеда» розкрили подробиці, які не були відомі раніше

Інша дата та інше місце загибелі: побратими «Моджахеда» розкрили подробиці, які не були відомі раніше

Український захисник білоруського походження з батальйону «Вендетта», а колись «Торнадо», Данило «Моджахед» Ляшук всупереч поширеній думці прийняв свій останній бій не під Бахмутом. Також відомий боєць загинув не 1 квітня, хоч саме цю дату в ЗМІ вважають останнім днем його життя.Нові подробиці обставин трагедії для всього українського народу озвучили побратими «Моджахеда» в інтерв’ю військовому журналісту Володимиру Золкіну. Карим і Дамір наголосили, що зараз не можна називати всіх даних, пов’язаних із втратою знакового для батальйону бійця, але слід знати, що не вся раніше поширена інформація правдива.

«Смертельне поранення Данило отримав у населеному пункті, який штурмував противник. Він подався туди, взявши ще трьох бійців, щоб стримати атаку. І в результаті отримав поранення, не сумісне з життям. Це сталося не 1 квітня, а ще вночі 31 березня», – пояснили солдати.


«Мені о 01:00 зателефонував наш боєць і сказав про те, що »Моджахед« важкий 300-й і непритомний. Ми зібрали групу і поїхали на госпіталь шукати його та ще одну поранену нашу людину. Коли ми приїхали в госпіталь, нам сказали, що »Моджахед« – 200-й», – наголосив один із товаришів відомого бійця.

Хлопці додали, що не хотіли повідомляти про смерть Ляшука, перш ніж самі не переконаються в правдивості цієї важкої звістки. Тільки коли вони на власні очі побачили його бездиханне тіло, інформація з’явилася в мережі.


Зазначимо, що похорон «Модажахеда» пройшов без преси та великої кількості людей: про дату і місце ніхто не повідомив. Бійця вирішили провести в останню путь без зайвого інформаційного шуму, дотримуючись традицій ісламу, якому до своєї останньої години був вірний Данило Ляшук.

Залиште свій коментар