Інфекціоніст розповів, в якому стані зараз перебувають хворі COVID-19 в лікарнях

Інфекціоніст розповів, в якому стані зараз перебувають хворі COVID-19 в лікарнях

Коронавірус в Україні продовжує атакувати людей і зараз люди в лікарнях перебувають у важкому стані.Про це повідомив ТСН головний інфекціоніст Львівської області, головний лікар Львівської обласної інфекційної лікарні Сергій Федоренко.

«У більшості хворих важкий стан. Він зумовлений гострою дихальною недостатністю, ускладненнями у вигляді двосторонньою бронхопневмонією. У нас є два випадки плевритів, які розвинулися після коронавірусу», — повідомив медик.


Федоренко перерахував важкі ускладнення після коронавірусу, які розвиваються у людей.

«Є 5 хворих, у яких значні ураження з боку центральної нервової системи. Це — дезорієнтація, болі в голові. У одного хворого розвинувся гострий психоз. Для його лікування ми навіть долучали лікарів-психіатрів. Є також і хворі, у яких є ускладнення через хронічні соматичних хвороб. Це — цукровий діабет. В такому випадку відзначаються значні підйоми, коливання глюкози в крові. У одного хворого це призвело до розвитку гіперглікемічної коми», — зазначив лікар.


Він ще раз нагадав, що штам «Дельта» є дуже заразним у порівнянні з попередніми.

«Штам «Дельта» дійсно агресивніше в порівнянні з тим ходом хвороби, який був у хворих у 2020 році. Їм частіше заражаються при контакті з інфікованим. І в цьому є його відмінність від інших», — резюмував Федоренко.

Залиште свій коментар