Інфекціоніст пояснив, чому Європу накрила потужна хвиля коронавірусу

Інфекціоніст пояснив, чому Європу накрила потужна хвиля коронавірусу

Жителі західних країн ще не перехворіли на коронавірус у такому масштабі, як в Україні, переломний момент епідемії у них ще не настав.Про це в інтерв’ю OBOZREVATEL розповів лікар-інфекціоніст найбільшого ковідного шпиталю України Євген Дубровський. За його словами, це могло трапитися через жорсткий карантин та недоступність медичного супроводу сімейного лікаря.

«Найімовірніше, Захід ще не перехворів у такому масштабі, як ми. У них переломний момент ще не настав, зокрема і через жорсткий карантин. До того ж у деяких країнах хворим радять пити парацетамол і сидіти вдома. Середній термін очікування візиту до лікаря у них тиждень, а то й більше«, – уточнив лікар.


За його словами, попри всю критику української медицини, вона не просто витримала, а й навіть стала взірцем, що робити із такими масштабними епідеміями. Зокрема, великі шпиталі досить швидко почали приймати величезну кількість хворих, інколи навіть без направлень сімейних лікарів.

«Чимало українців мали доступ до лікаря. Багато хворих сімейні лікарі пролікували амбулаторно, призначаючи препарати для розрідження крові та правильні вітамінні комплекси. Це пом’якшувало перебіг захворювання і дало можливість багатьом пацієнтам не впасти у важкі форми», – підсумував інфекціоніст.


Залиште свій коментар