Гордон вразив своїми словами про Зеленського. Після ситуації з заручниками у Луцьку

Гордон вразив своїми словами про Зеленського. Після ситуації з заручниками у Луцьку

Президент України Володимир Зеленський заради звільнення 13 заручників виконав вимогу луцького терориста. Це викликало неоднозначну реакцію української громадськості.Свою оцінку вчинку Зеленського озвучив журналіст Дмитро Гордон в інтерв’ю російській радіостанції “Ехо Москви”.

Гордон назвав “дивним” Максима Кривоша, який в Луцьку захопив автобус. Він припустив, що той може бути психічно нестабільним. Журналіст уточнив, що його порадувало безкровне звільнення заручників і “людське ставлення” до цього питання президента Зеленського.


Він зазначив, що в Україні деякі експерти і громадські діячі розкритикували президента за домовленість з терористом.

“Я вважаю, що, ставлячи себе на його місце, Зеленський вчинив правильно. По-людськи правильно. Тому що, коли є загроза для життів співвітчизників (а нічого важливішого не повинно бути у президента), і від тебе вимагають небагато – так заради бога ! (…) Він вчинив правильно і з точки зору президента, і з точки зору людини “, – сказав Гордон.

Він також порівняв Зеленського його з російським колегою Володимиром Путіним.


“Я не уявляю, щоб президент Росії Путін розмовляв з терористами. Просто не уявляю”, – констатував він.
Варто відзначити, що анархіст Максим Кривош захопив автобус з 13 пасажирами в Луцьку 21 липня. Більше 10 годин він утримував заручників. Чоловік вимагав, щоб Зеленський в соцмережах прорекламував документальний фільм про знущання над тваринами. Також він хотів, щоб високопоставлені політики і чиновники України публічно визнали себе терористами.

Звільнити людей вдалося завдяки втручанню Зеленського. Він поговорив з Кривошем по телефону, а також виконав його вимогу. Після цього терорист відпустив людей, а сам здався поліції.

Залиште свій коментар