Глава Мюнхенської конференції назвав Медведєва, який погрожував ядерною війною, клоуном

Глава Мюнхенської конференції назвав Медведєва, який погрожував ядерною війною, клоуном

Високопоставлений німецький дипломат та голова Мюнхенської конференції з безпеки Крістоф Хойсген відреагував на чергове загострення у заступника голови Ради безпеки РФ Дмитра Медведєва. Той знову почав погрожувати світові ядерним ударом.У відповідь Хойсген із жалем констатував, що колишній президент РФ Медведєв остаточно перетворився на посміховисько. Заяву німецького дипломата цитує видання Вild.

Видання констатує: реагуючи на нещодавні погрози Медвєдєва, пов’язані з можливим застосуванням Росією ядерної зброї, високопоставлений дипломат висловився про нього вкрай прямолінійно і точно.


«Медведєв сьогодні клоун, мені дуже шкода це констатувати», – заявив Хойсген.

У невластивій дипломатам різкій манері відреагувати голову Мюнхенської конференції з безпеки змусили чергові погрози ядерними ударами, які озвучив Медведєв.


Він заявив, що прямий конфлікт РФ та НАТО закінчиться застосуванням ядерної зброї. На думку Медведєва, пряме зіткнення Росії та Північноатлантичного альянсу стане наслідком підтримки України із боку країн Заходу.

Представник країни, в якій практично всі офіційні діячі та пропагандисти на державних телеканалах майже щодня смакують фантазії про використання ядерної зброї щодо інших держав, заявив, що Захід нібито провокує Росію на таку «відповідь».

«У порядку денному іноземці намагаються запровадити тезу, що Росія «лякає світ ядерним конфліктом», – написав Медведєв.

Він закликав представників зарубіжних країн «думати про можливі наслідки» та припинити «провокувати» Росію «своєю русофобією». Інакше, заявив Медведєв, «все закінчиться катастрофічним для всіх сценарієм».

Залиште свій коментар