Генерал-майора Кривоноса звільнили зі ЗСУ: він поскаржився на «команду з Офісу президента»

Генерал-майора Кривоноса звільнили зі ЗСУ: він поскаржився на «команду з Офісу президента»

Колишній заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України, експерший заступник командувача Сил спеціальних операцій Сергій Кривонос звільнений із лав Збройних сил. Військовий заявив, що це сталося «без рапорту».Про цю подію Кривонос написав на сторінці у Facebook у суботу, 5 червня. «Звільнено з лав Збройних сил України… Служити державі хотів, але прислужувати не буду і не вмію. Тому і звільнили. Кажуть «немає посад». Хоча їх достатньо. Розумію… команда з Офісу президента», – вважає чоловік.

Він зазначив, що в армії провів 32 із половиною роки. Кривонос подякував колегам за службу, зокрема – своїм армійським вчителям, «які на різних етапах служби його вчили, віддали частину своєї душі та досвіду».


«Так само і я, віддавав частину себе сотням, тисячам солдатів і офіцерів», – написав він.

Ексзаступник секретаря РНБО додав, що його звільнення – це «початок нового етапу боротьби з реаліями того безладу, який існує в армії і державі».


«Зараз мене вже нічого не стримує, з урахуванням того, що противники використовували нечесні та брудні прийоми. На війні дозволено всі прийоми», – написав українець.

Кривонос поділився своїми фотографіями з юності
Військового звільнили з лав ЗСУ
Ексзаступник секретаря РНБО
Facebook / Сергій Кривонос
Скриншот
Скриншот
Залиште свій коментар