Фукс заявив, що після введення санкцій РНБО йому не вистачає грошей

Фукс заявив, що після введення санкцій РНБО йому не вистачає грошей

Російсько-український бізнесмен Павло Фукс, щодо якого на останньому засіданні Ради Національної безпеки і оборони (РНБО) ввели санкції, заявив, що після блокування його рахунків знайомі нібито пропонують йому гроші на життя.В інтерв’ю виданню «Страна» олігарх заявив, що нібито не розуміє, як платити за навчання трьох неповнолітніх дітей.

«Мені зараз важко жити, я ж виховую трьох неповнолітніх дітей, я зараз не розумію, як мені оплачувати школу, наприклад», – сказав Фукс.


Він також розповів, що тепер не може займатися бізнесом, тому друзі пропонують йому «по 1-3 мільйони доларів, щоб вистачало на життя».

«Я більше не можу займатися бізнесом, нічим формальним. Проблеми в моєму житті досить великі. Мені зараз телефонують друзі, пропонують гроші, в розумних межах», – заявив Фукс.


Бізнесмен при цьому відмовився називати імена таких «друзів».

«Я не можу таке сказати, тому що я боюся, що цих людей будуть кошмарити теж. Скажімо, люди дзвонять і кажуть, що можуть дати мені 1-3 мільйони доларів, щоб вистачало на життя. Я відмовляюся, не хочу підставляти людей. У мене введений максимальний повний пакет санкцій, як ви знаєте», – заявив він.

Залиште свій коментар