Фронтмен «Антитіл» звинувачує Хомчака в отриманні квартири «від держави»: той відповів на закиди і «призов» Тополі»

Фронтмен «Антитіл» звинувачує Хомчака в отриманні квартири «від держави»: той відповів на закиди і «призов» Тополі»

У Мережі розгорівся скандал навколо третьої квартири головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака.

Днями відомий музикант, фронтмен гурту «Антитіла» та волонтер Тарас Тополя повідомив у Facebook, що Хомчак отримав від держави третю квартиру на додачу до двох наявних та іронічно зазначив, що, «мабуть, це є одним із пунктів на шляху України до НАТО».


Тополя також оприлюднив відповідні документи, згідно з якими Хомчак отримав нову квартиру у Києві, а дві попередні — у Білій Церкві та Львові — він приватизував.

Після такої заяви від джерел серед військових та волонтерів почала надходити інформація, що Тараса Тополю нібито планують призвати до військової служби. Втім, головнокомандувач ЗСУ розвінчав чутки щодо «призову окремого громадянина», а заяву Тополі про третю державну квартиру назвав «відвертою неправдою» та «складовою інформаційної атаки».

«Є відвертою неправдою начебто моя вказівка військовому комісаріату “про призов окремого громадянина”, про що дізнався, як і вся українська спільнота, із соціальних мереж. Не відповідає дійсності й інформація щодо порушення мною житлового законодавства», — написав Хомчак у Facebook.


Читайте також:   Украинцев начали штрафовать за оскорбление Зеленского


Він додав, що дані про його нерухомість є у декларації, а «отримані від держави житлові квадратні метри (83,1 кв. м)… повернуто Міністерству оборони повною мірою, навіть більшою площею — 97 кв. м».

«Поширення неправдивих та маніпулятивних повідомлень є складовими цілеспрямованої інформаційної атаки. Гібридна війна ближче, ніж здається», — заявив Хомчак і додав, що призначив службову перевірку за фактом передачі оприлюднених службових документів, що містять персональні дані посадовця.

Нагадаємо, допис Тараса Тополі про третю квартиру Хомчака з’явився 20 жовтня у Facebook.

«Генерал Збройних сил Р. Хомчак розписав на головнокомандуючого Збройних сил Р. Хомчака ще одну квартиру. Третю! Тепер у столиці. Попередні він зі службових зробив приватними, одну приватизував на маму (це так мило). Прийшов час знову поліпшувати житлові умови. Сильне рішення, сміливе!», — написав Тополя.

Одразу після заяви волонтерка Наталія Воронкова написала, що Тараса Тополю планують призвати, нібито за прямою вказівкою Хомчака. Припущення Наталії Воронкової прокоментували і представники гурту «Антитіла». Клавішник та продюсер «Антитіл» Сергій Вусик в коментарі «24 каналу» підтвердив, що також вважає, що це можливо, однак офіційної повістки Тополя ще не отримував.

Читайте також:   Хіт дня! ВІДЕО рве мережу!Кров наших хлопців на твоїх руках!, — Гордон жорстко звернувся до росіян

«Поки офіційно в нас нема цих паперів. На словах нам сказали, що якимось чином його намагаються призвати на службу, як офіцера ЗСУ, який є в запасі. Хоча Тарас не офіцер, а рядовий солдат», – зазначив Сергій Вусик. Він також додав, що підготовка до призову Тополі велась таємно, однак її завчасно розкрили. До справи, за словами Сергія Вусика, причетний особисто Руслан Хомчак.

«Ми просто не побоялись, але цей тиск є на багатьох. Ми не єдині. З військовими відбувається те саме, просто там все покривається. І тут міністр ні до чого, ні Офіс Президента, як нам відомо, тут все зупиняється на верхній ланці ЗСУ і Хомчаку», – додав він.

 

Залиште свій коментар