Фарба змиється, ганьба влади – ніколи, – Стерненко написав новий лист із СІЗО

Фарба змиється, ганьба влади – ніколи, – Стерненко написав новий лист із СІЗО

Сергій Стерненко, який наразі перебуває за ґратами, написав новий лист із СІЗО. У ньому активіст прокоментував акцію своїх прихильників під Офісом Президента у Києві.Також у листі Стерненко подякував усім небайдужим, які влаштували акцію під ОП у день народження активіста. Він зауважив, що це – «найкрутіший подарунок».


 

Що написав Стерненко

Активіст зазначив, що 20 березня був «одночасно і найгірший, і найкращий день народження у житті». Він написав, що попри перебування у в’язниці, у нього була «найбільша в країні вечірка та найкрутіший подарунок – ваша небайдужість». Він додав, що пишається тими, хто прийшов на акцію протесту та назвав їх «найкращими громадянами». І додав, що «перемога невідворотна».


Також активіст відреагував на протести на Банковій, під час яких обмалювали стіни будівлі Офісу Президента. На його думку, звинувачувати варто не мітингарів, а людей, котрі своїми несправедливими вчинками спонукали вийти мітингарів на протест. Зокрема, він традиційно називає прізвища Венедіктової, Татарова, Портнова та Авакова.

Закликаю Зеленського негайно розпочати діалог, вилізти з теплої ванни та діяти як гарант конституційних прав та свобод, а не ховатися від відповідальності. Якщо ж президент і надалі ігноруватиме цю кризу, якщо він і далі протистоятиме народові, то тоді дійсно від президента буде толку не більше, ніж від його таблички,
– звернувся Стерненко.

Наостанок активіст написав: «Фарба змиється, ганьба влади – ніколи. Гранітні стіни можна відновити, але чи відновлять в Україні справедливість?».

Залиште свій коментар