Експерти ВООЗ в Ухані дізналися інформацію про коронавірус, яку «ніхто раніше не чув»

Експерти ВООЗ в Ухані дізналися інформацію про коронавірус, яку «ніхто раніше не чув»

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з пошуку причин виникнення коронавірусу під час поїздки до китайського Уханя дізналися інформацію про збудника інфекції, яку «ніхто раніше не чув».

Про це повідомив телеканал CGTN. Під час роботи члени місії зустрілися з одужалими від COVID-19 і відвідали сім’ї померлих від хвороби.


Вони наголосили на тому, що співпраця з китайськими колегами в дослідженні вірусу є дуже плідною.«Вони діляться з нами інформацією, яку ми раніше не бачили, і ніхто раніше не бачив. Вони говорять із нами відкрито про кожну можливу траєкторію. Ми дійсно зрушуємося з місця, і, думаю, кожен член команди так би сказав», – наголосив член місії, президент неурядової організації EcoHealth Alliance Пітер Дашак в інтерв’ю Sky News.

Читайте також:   Коронавірус загрожує всьому організму: медики виявили нову небезпеку

За його словами, він оптимістично налаштований щодо результатів співпраці та розраховує, що після закінчення роботи експерти «матимуть певні орієнтири» щодо найбільш імовірних сценаріїв походження коронавірусу.


Водночас інший член місії лікар Хунг Нгуєн-В’єт закликав не очікувати великих проривів.

«…нам треба бути реалістичними, така коротка місія не дасть усіх відповідей, але вона допомагає просунутися в розумінні походження вірусу», – вважає він.

Нагадаємо, що місія ВООЗ з 10 вчених працює в Ухані з метою розслідування причин пандемії з 28 січня (після закінчення двотижневого карантину). Це стало можливим після довгих переговорів між ВООЗ і китайським урядом.

Читайте також:   Друга країна схвалила російську вакцину від коронавірусу Sputnik V

Експерти вже ознайомилися з обстановкою на низці міських ринків, відвідали кілька лікарень, центр хвороб тварин і Уханський інститут вірусології.

Залиште свій коментар