«Джанкой — це дуже жирна ціль»: експерт розповів, що зберігали окупанти на знищеному складі у Криму

«Джанкой — це дуже жирна ціль»: експерт розповів, що зберігали окупанти на знищеному складі у Криму

Перед ранковими вибухами у Джанкої окупанти стягнули туди велику кількість техніки, боєприпасів та ППО. Тож склади в окупованому місті виявилися дуже спокусливою ціллю.Так, на складах у тимчасово окупованому Джанкої зберігалися, зокрема, ЗРС С-400, ЗРПК «Панцир-С1», «Гради» та різні САУ.

Про це повідомив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.


«Я навіть не сумнівався, що Джанкой буде наступним», — написав він у своєму твітері.

За словами Коваленка, в районі Джанкоя російські окупанти значно посилили ППО.


«І це дуже показово, особливо з урахуванням того, який потенціал був сконцентрований у цій локації», — зауважив експерт.

Коваленко зазначив, що у районі аеродрому росіяни розгорнули вісім ЗРС С-400, щонайменше три ЗРК С-300, п’ять ЗРПК «Панцир-С1». Крім того, на аеродромі було зосереджено 440 ТПК.

«До речі, ці ТПК там були сконцентровані в такій кількості не так для захисту повітряного простору, як для відправлення до Херсонської та Запорізької областей, для обстрілів Миколаєва та Запоріжжя. Особливо напередодні та безпосередньо 24 серпня», — наголосив експерт.

Коваленко також повідомив, що поблизу залізничної станції «Азовська» проводилося розвантаження 17 ББМ, 10 САУ «Гвоздика», 7 САУ «Мста-С», 2-х САУ «Півонія», 3 од. РСЗВ БМ-21 «Град», а також боєприпасів. Це без урахування того, що вже «стояло і нудилося під гарячим кримським сонечком».

«Джанкой — це дуже жирна, жирна ціль вузлова транзитна. І ця дуже жирна мета чекала свого часу. Як і інші цілі чекають свого часу. Адже на кожному об’єкті є свій головотяп. Ага. Реінтеграція Криму розпочалася», — написав Коваленко.

Залиште свій коментар