«Дуже непрості люди»: бізнесмен розповів про батьків підлітка-винуватця ДТП у Харкові

«Дуже непрості люди»: бізнесмен розповів про батьків підлітка-винуватця ДТП у Харкові

У Харкові громадськість уже не сумнівається, що 16-річний винуватець смертельної ДТП на вулиці Одеській Микола Харківський понесе покарання за скоєне. Водночас сподіваються, що до відповідальності притягнуть і його батьків, які є «дуже непростими людьми».Про це в інтерв’ю виданню «Телеграф» розповів харківський бізнесмен і меценат Юрій Сапронов. Він висловив переконання, що «порішати» й «домовитися» у цій ситуації рідним підлітка не вдасться.

«Зло має бути покарано… Ми всі знаємо про тата й маму. Це дуже непрості люди. Не будь-який м’ясник центрального ринку міг зайти до покійного Геннадія Кернеса. А мама… Це багато років колекторська фірма. Ви знаєте, що таке вибивання боргів. Це означає, що всіх силовиків добре знає багато років», – зазначив бізнесмен.


За його словами, саме тому прості харків’яни, активісти й правозахисники говорили про ймовірність того, що хлопець-винуватець смертельної ДТП уникне правосуддя.
Микола Харківський і його батьки – Марина Дегтяр і Михайло Харківський

Нині ж, вважає Сапронов, він абсолютно впевнений, що підліток отримає реальний термін. Він наголосив, що небезпека була пов’язана з так званою амністією з нагоди 30-річчя Незалежності України, під яку Харківський міг потрапити як неповнолітній.

«Але вже нардепи навели різкість, зал точно підтримає поправку до закону, це на контролі не тільки у наших харківських депутатів, а й у глави правоохоронного комітету», – запевнив меценат.


Водночас додав, що домогтися в цій ситуації потрібно ще одного – притягнення до відповідальності батьків хлопця. Оскільки такого в Україні ще не було, хочуть створити «цей прецедент у Харкові».

«Думаю, що притягнуть. Навряд чи посадять, але умовний термін і розголос точно отримають. І інші мами з татами почнуть думати, можливо», – поділився думкою Сапронов.

Сапронов висловив сподівання, що батьків Харківського теж притягнуть до відповідальності у справі про смертельну ДТП

Зауважимо: відомо, що батько підлітка Михайло Харківський працює м’ясником на Центральному ринку Харкова. А мати Марина Дегтяр ще до трагедії поїхала в Німеччину на заробітки, після повернення в коментарях ЗМІ про роботу і чим займалася раніше, не уточнювала, назвала себе домогосподаркою. З чоловіком вони живуть окремо, але дітей виховують разом – крім Миколи, у них є ще двоє молодших синів.

Залиште свій коментар