До Києва привезли “важких” військових з фронту, волонтери просять допомоги: “Живого місця немає”

До Києва привезли “важких” військових з фронту, волонтери просять допомоги: “Живого місця немає”

У госпіталь Києва доставили важко поранених на фронті українських захисників. Волонтери попросять допомогти військових.У столиці знову виють сирени і їдуть вервечки швидких. 30 червня в Київ бортом з Дніпра доставили поранених військовослужбовців. До транспортування до столиці лікарі стабілізували їх стан, тепер всім їм належить наступний етап лікування.

Волонтер Наталья Юсупова пише, що поранені захисники потребують допомоги.


“Молодому офіцерові 22 роки, відірвало руку, інша рука перебита, ноги в осколкових пораненнях, лице, очі, живого місця немає, він весь перемотаний бинтами. Коля, 24 роки, поранення в ногу, залізо стоїть, нога розпухла. Ще один боєць 24 року, кульове поранення, загноєння, відправили в гнойку. Три бійця в нейрохірургії, ще один в реанімації, і по інших відділеннях є “, – уточнила Юсупова.

Активістка нагадала, що напередодні збірна України подарувала всій країні свято, але без військових у мирних жителів не було б можливості насолоджуватися життям. Тепер суспільство має консолідуватися і підтримати солдатів, які щодня ризикують життям на передовій.


“Люди, приєднуйтесь до допомоги”, – просить волонтер.

За матеріалами dialog.ua

Залиште свій коментар