Діти почали вмирати від загадкового синдрому: будьте обережні

Діти почали вмирати від загадкового синдрому: будьте обережні

Коронавірус почав активно поширюватися серед дітейКоронавірус 2020 поширюється досить швидко по всіх куточках планети. Як виявилося, COVID-19 несе небезпеку не тільки для дорослих, але й для дітей. У Нью-Йорку (США) троє маленьких дітей померли від загадкового синдрому, який був викликаний коронавірусом.

За добу від хвороби померло три дитини. Про це заявив американський політичний діяч, губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо, інформує видання «The New York Times«.


За станом на 9 травня більше 73 дітей у Нью-Йорку захворіли рідкісною хворобою, яка має деякі схожі моменти з Кавасакі — захворюванням, що характеризується запальним ушкодженням кровоносних судин всього тіла.

Куомо підкреслив, що багато хто з цих маленьких пацієнтів не мав респіраторних симптомів, характерних для коронавірусу, але у кожного з них тест показав наявність COVID-19.


«Ми були впевнені, що COVID-19 не торкнеться молодих людей. Нам ще багато чого належить дізнатися про цей вірус», — повідомив Куомо.

Батькам у даній ситуації варто звертати увагу на такі симптоми, як тривала лихоманка, біль у животі, зміна кольору шкіри, прискорене серцебиття і біль в грудях.

Залиште свій коментар