Данілов – про блокування каналів Медведчука: вони працюють не як ЗМІ, а як засоби масового знищення

Данілов – про блокування каналів Медведчука: вони працюють не як ЗМІ, а як засоби масового знищення

Деякі телеканали в Україні поширюють інформацію, яку отримують із Росії, і їхня діяльність не має жодного стосунку до свободи слова.Заяву про це в інтерв’ю «Укрінформу» зробив секретар РНБО України Олексій Данілов, коментуючи введення санкцій проти ZIK, NewsOne та 112. Ці медіа пов’язують із народним депутатом від ОПЗЖ Віктором Медведчуком.

Данілов погодився з тим, що в Україні можна було б ввести в дію закон, який прописав би «червоні лінії» для ЗМІ заради боротьби з пропагандою.


«Дійсно повинна бути межа. Але тут має бути певний арбітр. Треба розуміти, що діяльність деяких телеканалів не має жодного стосунку до свободи слова. У них інші замовлення, вони працюють не як засоби масової інформації, а як засоби масового знищення, які озвучують наративи країни-агресора та поширюють інформацію, яку отримують із Російської Федерації», – підкреслив секретар РНБО.

Таку ситуацію в умовах України він назвав абсолютно неприпустимою.


Також Данілов вказав, що санкції проти трьох телеканалів вводили не як проти ЗМІ, а як проти комерційних структур, власником яких є особа, яку підозрюють у фінансуванні тероризму.

«Якби щодо пана [Тараса] Козака не було такої підозри, то канали б і далі працювали», – зазначив керівник Ради нацбезпеки та оборони.

Залиште свій коментар