Данілов: для контрнаступу ЗСУ потрібні шість нових бригад чисельністю 25 тисяч людей

Данілов: для контрнаступу ЗСУ потрібні шість нових бригад чисельністю 25 тисяч людей

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що для початку контрнаступу на сході та півдні Україні потрібна не лише зброя. Для того, аби звільнити українські землі, необхідно сформувати шість нових бригад.Загалом для їхнього комплектування потрібні 25 тисяч людей, пише Financial Times. За оцінками Данілова, нові ударні підрозділи зможуть повернути під контроль України всі захоплені Росією території.

У питанні формування бригад ідеться також про «сотні ракетних та артилерійських установок, літаків і танків, а також тисячі безпілотників», сказав виданню неназваний радник українського уряду з питань безпеки.


За словами Данілова, контрнаступ ЗСУ може бути «не дуже швидким процесом». Він нагадав, що у країни-агресора Росії залишається дуже багато живої сили.

Данілов також додав, що військова допомога Україні змогла зламати плани окупантів на першому етапі повномасштабної війни. Водночас, за його словами, РСЗВ зі США постачаються з обмеженим боєзапасом. Окрім того, вони можуть стріляти на 80 км, а не на 300 км, як того хоче Україна, щоб зруйнувати ланцюги постачання Росії.


Загалом секретар РНБО висловив упевненість, що постачання західної зброї Україні триватиме до того моменту, «поки ми не переможемо Росію».

Залиште свій коментар