Чотири смерті в одній родині: троє маленьких дітей та їхня бабуся згоріли у власній хаті

Чотири смерті в одній родині: троє маленьких дітей та їхня бабуся згоріли у власній хаті

Разом із мамою дітей оплакує все село.У Чернігівській області троє маленьких дітей — 5-літні двійнята, хлопчик із дівчинкою, 4-річний братик, та їхня 48-річна бабуся згоріли у власній хаті. Трагедія трапилася напередодні в селі Браниця. Пожежу виявив господар, коли повернувся надвечір додому із заробітків.

Про подробиці лиха — 19 січня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.


Діти жили з бабою й дідом, їхня матір — без чоловіка. Працює в Києві на автомийці. Господар обійстя згадує: коли прийшов додому — з-під даху диміло. Вибив шибку, і звідти повалило полум’я.

Чоловік каже, якби повернувся додому на годину раніше, все могло би бути інакше.


Це село розкидане, займає величезну територію, із найближчих сусідів до погорільців метрів за сто лише літня жінка. Ймовірно, тому ніхто і не помітив диму, що валив з хати.

Полум’я приборкували шістнадцятеро вогнеборців. До села чотири пожежні просто летіли.

Господар будинку ходить, як неприкаяний. У дворі дитячі іграшки нагадують про онуків. Від хати, до якої щойно прибудували веранду та провели воду, зосталося згарище.

Матір трьох дітей, 24-річна Аліна, від горя навіть говорити не може. Востаннє бачилася з дітьми кілька днів тому. Святкували 5-річчя двійнят. Тепер із мамою дітей оплакує все село.

Односельці кажуть, що дітей у родині любили. Вони були доглянуті, хоча сім’я жила скромно і стояла на обліку в соцслужбі.

Те, що баба не догледіла онуків, односельці навіть не припускають. Імовірно, кажуть, усі вклалися на денний сон.

У рятувальників дві версії трагедії: порушення експлуатації пічного опалення або закорочення електрики.

На похорон баби з трьома онуками гроші збирають усім селом. За три тижні нового року лише на Чернігівщині в пожежі загинули 14 людей. Пожежники просять бути обачними з пічним опаленням.

Залиште свій коментар