Чому відбуваються «облави»: у Сухопутних військах пояснили примусове вручення повістки

Чому відбуваються «облави»: у Сухопутних військах пояснили примусове вручення повістки

Роман Горбач пояснив, чи законне вручення повісток порушникам комендантської години.Начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач погоджується, що в деяких випадках вручення повістки виглядає як покарання – наприклад, коли їх дають тим, хто порушив комендантську годину, і тим більше, коли такого військовозобов’язаного викрили в нічному клубі.

Про це він розповів у розмові з Liga.net.


«Можливо, це й виглядає як покарання. Але це не покарання. Просто деякі начальники територіальних центрів, скажімо так, шукають найефективніший спосіб вручити повістку. Ми ж не йдемо на рибалку в місце, де не ловиться риба? Так і тут. Тим більше, те, що людина перебувала в нічному клубі та порушила комендантську годину, не означає, що вона не свідома, має погані моральні якості або взагалі злочинець. Це може бути абсолютно адекватна людина. Просто не вона сама прийшла в територіальний центр, а її запросили», — зазначив він.

За його словами, те саме стосується чоловіків, які ще навесні евакуювалися на захід країни. Горбач говорить, що за статистикою, таким людям вручили в рази менше повісток, ніж тим, хто зареєстрований в західних областях.


Залиште свій коментар